Десерти

Десерти

«Something old and something new, something borrowed and something blue», — кажуть британці, коли описують обов’язкові атрибути наряду нареченої в день весілля. Британці вірять: кожна з цих чотирьох деталей символічна, а дотримання традиції принесе щастя нової сім’ї. У кондитерів теж є схоже правило. Вони кажуть, що в правильному мусовому десерті обов’язково має бути щось хрустке, щось ніжне, щось солонувате і щось повітряне. Звичайно, це не стільки про традиції, скільки про вміння поєднувати якомога більше протилежних текстур.

Такий баланс допомагає кожному компоненту тістечка розкривати свої якості. На тлі хрусткого шару з горішків і карамелі, бісквіт буде більш повітряним, поруч з тягучим малиновим кулі, проявиться горіхова нотка у праліне.

Кондитери Bo. Pastry відразу розібралися, що мусові торти і тістечка стануть головним трендом в кондитерському мистецтві і давно почали вивчати цей напрям. На щастя, не тільки за допомогою профільних видань і картинок на pinterest. У Culinary & Pastry Arts Academy Ектора Хіменеса-Браво законодавці кондитерської моди регулярно приїжджають особисто, і ми можемо дізнаватися секрети майстерності без посередників. Після декількох років роботи і десятків зустрічей з ключовими світовими кондитерами, ми хочемо сказати, що обожнюємо мусові десерти. І хочемо поділитися з вами своєю колекцією.

Вивчаючи трендові історії, ми не залишили поза увагою і класичні жанри. Спробуйте наш «Наполеон», «Червоний оксамит», і самі переконаєтеся. Ще краще — почніть знайомство з нашою кондитерською з «Морквяного» — улюбленого десерту Ектора Хіменеса-Браво. Перш ніж знайти правильний смак, Ектор перепробував, напевно, сотню різних варіацій класичного десерту. Його версія — з соковитими вологими коржами, легкою кислинкою і несподіваною (для морквяного пирога) свіжістю — безумовно здивує вас.

Здесь все 17 товаров

Sort by:
Сезонное

Тістечко Київ

Хрусткий дакуаз з фундуком, авторські ванільний, шоколадний та карамельний крема Bo .
82.00 грн.

Тістечко морковное

За рецептом Ектора Хіменес-Браво. Морквяний бісквіт з волоським горіхом і ананасом, крем з крем сиру, ананасовим желе
84.00 грн.
0

TOP

X